Bli medlem

 

Ønsker du å bli medlem i Tromsø svømmeklubb? Da må du gjøre følgende:

  1. Registrere dine opplysninger på denne linken
    Klubben kan dessverre ikke garantere at alle får plass på et svømmekurs eller parti, men vi vil gi deg en tilbakemelding om du får plass eller om du står på venteliste.
  2. Man må være medlem for å kunne delta på svømmekurs eller trene med et av partiene.
  3. Det er trener som avgjør hvilket parti man skal starte på. Prøvesvømming avtales med leder Anne-Grete Sandaunet (tromsoswimclub@gmail.com)
  4.  Har du spørsmål i forhold til svømmekurs, tar du kontakt på epost tskkurs@gmail.com.
  5. Hvis du kun ønsker medlemskap i TSK, registrerer du det her.
  6. Hvis du har spørsmål, kan du sende en e-post til TSK

Foreldrekontakter:

A-partiet: Merete Eriksen merete.eriksen@no.pwc.com
B-partiet: Merete Eriksen merete.eriksen@no.pwc.com
C-partiet: Torunn Berger: torunn.berger@uit.no
D-partiet: Tone Lunndal: tone.lunndal@gmail.com
E-partiet: Bjarte Kristoffersen: Bjarte.kristoffersen@gmail.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              F-partiet: Tarjei Bakkelund: Tarjei73@gmail.com

G-partiet: Silje Johannessen (fungerende): siljebirgitte@gmail.com
Ungdomspartiet: Kari Trosten: kari.trosten@gmail.com
Masters: Hilde Jenssen <padlehilde@gmail.com>  Tlf: 917 13 517