des 192019
 

Terminlisten for 2020 er klar, vi håper mange ønsker å delta på sine gruppes konkurranser. Med forbehold om endringer.

Januar
NavnDatoStedHvemReisemåte
Finnsnes vintersvøm11-12.FinnsnesAlle minus A
Sonesvøm23.TromsøbadetD, E, hai og delfin
Reykjavík International Games25-27. ReykjavíkA-partietFly
Utviklingssamling25-26.TromsøbadetD, E, hai og delfin
Februar
NavnDatoStedHvemReisemåte
Ishavssvøm 20208-9. TromsøAlle
Sonesvøm27.TromsøbadetD, E, hai og delfin
Utviklingssamling28-29.TromsøbadetD, E, hai og delfin
Mars
NavnDatoStedHvemReisemåte
Vinterferieleir29-7.TromsøbadetA,B,C
Vinterferieleir4-8.TromsøbadetD,E,hai og delfin
LÅMØ Nord 2020  AVLYST 13-15.KirkenesKvalifiserte
NM masters AVLYST20-22.StavangerMasters
VU-cup AVLYST 21-22.NarvikAlle Privatbil
Utviklingssamling AVLYST 28-30. Tromsøbadet D, E, hai og delfin
Bergen swim festival AVLYST 28-30.BergenA, B
Sonesvøm AVLYST 26.TromsøbadetD, E, hai og delfin
April
NavnDatoStedHvemReisemåte
Utviklingssamling
AVLYST
17-18.TromsøbadetD, E, hai og delfin
Sonesvøm
AVLYST
23.TromsøbadetD, E, hai og delfin
Grottestevnet
AVLYST
25-26.HarstadAlle
Mai
NavnDatoStedHvemReisemåte
Vårstevnet Sørreisa9-10.SørreisaAlle
Sonesvøm28. TromsøbadetD, E, hai og delfin
Årsklassemesterskap30-1.OsloKvalifiserte
Juni
NavnDatoStedHvemReisemåte
Polar Cup13-14.FauskeD,E, hai og delfin
Mjøssvøm12-14.HamarA, B, C
Juli
NavnDatoStedHvemReisemåte
Treningsleir langbane19-1.ikke avklartNM-kvalifiserte
NM langbane2-5.BergenKvalifiserte
August
NavnDatoStedHvemReisemåte
Oppstart A, B, C (utetrening)3.Charlottenlund/rundt omkring
Oppstart A,,B, C (basseng)10. Tromsøbadet
Oppstart D og E (utetrening)10.Charlottenlund/rundt omkring
Oppstart D og E (basseng)17. Tromsøbadet
Oppstart Hai og delfin (utetrening)17. Charlottenlund/rundt omkring
Oppstart Hai og delfin (basseng)24.Tromsøbadet
September
NavnDatoStedHvemReisemåte
Utviklingssamling4-5.TromsøbadetD,E, hai og delfin
Tromsø Open19-20.TromsøAlle
Sonesvøm24.TromsøbadetD,E, hai og delfin
Oktober
NavnDatoStedHvemReisemåte
Utviklingssamling2-3. TromsøbadetD,E, hai og delfin
UM 202016-18.TromsøKvalifiserte
Kvæfjordstevnet24-25.KvæfjordD,E, hai og delfin
Sonesvøm29. TromsøbadetD,E, hai og delfin
November
NavnDatoStedHvemReisemåte
Nordsjøstevnet30-1.StavangerNM kvalifiserte
Skabmavuodjan7-8. KarasjokA,B,C
Utviklingssamling13-14. TromsøbadetD,E, hai og delfin
NM Kortbane12-15. PorsgrunnKvalifiserte
Sonesvøm26.TromsøbadetD,E, hai og delfin
Desember
NavnDatoStedHvemReisemåte
Julesvøm5-6.SørreisaAlle
Tweeter button Facebook button