nov 182020
 

Her kommer terminlisten for 2021. Egenandeler for de ulike aktivitetene skrives inn så fort styret har gjennomgått budsjettet på styremøtet i desember.

Januar
NavnDatoStedHvemReisemåteEgenandel
Finnsnes vintersvøm16.-17. FinnsnesAlle minus A/BBil
Trøndersvøm15-17. TrondheimA og BFly
Sonesvøm/internstevne19. TromsøAlle 
Februar
NavnDatoStedHvemReisemåteEgenandel
Regionsamling5-7.TrondheimKvalifiserte på regionlagFly
Ishavssvøm 202013-14.TromsøAlle
Sonesvøm/internstevne18.TromsøAlle 
Vinterferieleir19-26.TromsøbadetA,B,C
Vinterferieleir22-26.TromsøbadetD,E,hai og delfin
Mars
NavnDatoStedHvemReisemåteEgenandel
LÅMØ Nord 2020 12-14.KirkenesKvalifiserteFly
Bergen swim festival19-21.BergenA og utøvere over LÅMØ-alder på BFly
Sonesvøm/internstevne23. TromsøAlle
Påsketrening27-31. TromsøA/B/C
April
NavnDatoStedHvemReisemåteEgenandel
Grottestevnet24-25.HarstadAlleHurtigbåt
Sonesvøm/internstevne29.TromsøAlle
Mai
NavnDatoStedHvemReisemåteEgenandel
Vårstevnet Sørreisa8-9.SørreisaAlle minus A og regionlagBil
Regionsamling13-15.TromsøKvalifiserte på regionlag
Årsklassemesterskap22-24. OsloKvalifiserteFly
Sonesvøm/internstevne27.TromsøAlle
Marienlyst Open 28-30.DrammenA/B minus ÅMFly
Juni
NavnDatoStedHvemReisemåteEgenandel
Polar Cup12-13.FauskeD,E, hai og delfinBuss
Mjøssvøm11-13.HamarA, B, CFly
Sonesvøm/internstevne15.TromsøSommeravslutning
Juli
NavnDatoStedHvemReisemåteEgenandel
Treningsleir langbane19-2.Tromsø (siste dagene i Bergen)NM-kvalifiserte
NM langbane3-6.BergenKvalifiserteFly
August
NavnDatoStedHvemReisemåteEgenandel
Oppstart A, B, C (utetrening)2.Tromsø
Oppstart A,,B, C (basseng)9.Tromsøbadet
Oppstart D og E (utetrening)9.Tromsø
Oppstart D og E (basseng)16.Tromsøbadet
Oppstart Hai og delfin (utetrening)16.Tromsø
Oppstart Hai og delfin (basseng)23.Tromsøbadet
September
NavnDatoStedHvemReisemåteEgenandel
Regionsamling3-5.Ikke bestemtKvalifiserte på regionlag
Sonesvøm/internstevne16.TromsøAlle
Blåbycupen25-26.SortlandAlleBuss
Oktober
NavnDatoStedHvemReisemåteEgenandel
Fjordkraft Open9-10.TromsøAlle
UM 202022-24.StavangerKvalifiserteFly
Kvæfjordstevnet23-24.KvæfjordD,E, hai og delfinHurtigbåt
Sonesvøm/internstevne28.TromsøAlle
Nordsjøstevnet29-31.StavangerA-partiet minus UM?Fly
November
NavnDatoStedHvemReisemåteEgenandel
Skabmavuodjan6-7.KarasjokB, C og D-partietFly
NM Kortbane11-14.BergenKvalifiserteFly
Regionsamling19-21. Ikke bestemtKvalifiserte på regionlag
Sonesvøm/internstevne25.TromsøAlle
Desember
NavnDatoStedHvemReisemåteEgenandel
Julesvøm4-5.SørreisaAlleBil
Sonesvøm/internstevne14. TromsøAlle –> juleavslutning 
Tweeter button Facebook button