des 192019
 

Terminlisten for 2020 er klar, vi håper mange ønsker å delta på sine gruppes konkurranser. Med forbehold om endringer.

Januar
NavnDatoStedHvemReisemåte
Finnsnes vintersvøm11-12.FinnsnesAlle minus A
Sonesvøm23.TromsøbadetD, E, hai og delfin
Reykjavík International Games25-27. ReykjavíkA-partietFly
Utviklingssamling25-26.TromsøbadetD, E, hai og delfin
Februar
NavnDatoStedHvemReisemåte
Ishavssvøm 20208-9. TromsøAlle
Sonesvøm27.TromsøbadetD, E, hai og delfin
Utviklingssamling28-29.TromsøbadetD, E, hai og delfin
Mars
NavnDatoStedHvemReisemåte
Vinterferieleir29-7.TromsøbadetA,B,C
Vinterferieleir4-8.TromsøbadetD,E,hai og delfin
LÅMØ Nord 2020 13-15.KirkenesKvalifiserte
NM masters20-22.StavangerMasters
Utviklingssamling27-28.TromsøbadetD, E, hai og delfin
Bergen swim festival28-30.BergenA, B
Sonesvøm27.TromsøbadetD, E, hai og delfin
April
NavnDatoStedHvemReisemåte
Utviklingssamling17-18.TromsøbadetD, E, hai og delfin
Sonesvøm23.TromsøbadetD, E, hai og delfin
Grottestevnet25-26.HarstadAlle
Mai
NavnDatoStedHvemReisemåte
Vårstevnet Sørreisa9-10.SørreisaAlle
Sonesvøm28. TromsøbadetD, E, hai og delfin
Årsklassemesterskap30-1.OsloKvalifiserte
Juni
NavnDatoStedHvemReisemåte
Polar Cup13-14.FauskeD,E, hai og delfin
Mjøssvøm12-14.HamarA, B, C
Juli
NavnDatoStedHvemReisemåte
Treningsleir langbane19-1.ikke avklartNM-kvalifiserte
NM langbane2-5.BergenKvalifiserte
August
NavnDatoStedHvemReisemåte
Oppstart A, B, C (utetrening)3.Charlottenlund/rundt omkring
Oppstart A,,B, C (basseng)10. Tromsøbadet
Oppstart D og E (utetrening)10.Charlottenlund/rundt omkring
Oppstart D og E (basseng)17. Tromsøbadet
Oppstart Hai og delfin (utetrening)17. Charlottenlund/rundt omkring
Oppstart Hai og delfin (basseng)24.Tromsøbadet
September
NavnDatoStedHvemReisemåte
Utviklingssamling4-5.TromsøbadetD,E, hai og delfin
Tromsø Open19-20.TromsøAlle
Sonesvøm24.TromsøbadetD,E, hai og delfin
Oktober
NavnDatoStedHvemReisemåte
Utviklingssamling2-3. TromsøbadetD,E, hai og delfin
UM 202016-18.TromsøKvalifiserte
Kvæfjordstevnet24-25.KvæfjordD,E, hai og delfin
Sonesvøm29. TromsøbadetD,E, hai og delfin
November
NavnDatoStedHvemReisemåte
Nordsjøstevnet30-1.StavangerNM kvalifiserte
Skabmavuodjan7-8. KarasjokA,B,C
Utviklingssamling13-14. TromsøbadetD,E, hai og delfin
NM Kortbane12-15. PorsgrunnKvalifiserte
Sonesvøm26.TromsøbadetD,E, hai og delfin
Desember
NavnDatoStedHvemReisemåte
Julesvøm5-6.SørreisaAlle
des 042019
 

Her kommer det informasjon om siste trening før jul og første trening etter jul, i tillegg til informasjon om trening i julen for de gruppene som har det. Håper mange har lyst til å være med på nyttårsaften for å svømme den tradisjonelle 100×100!
Ha en riktig god jul fra alle oss i Tromsø svømmeklubb!

PartiSiste trening før julOppstart etter jul
UngdomsgruppenTorsdag 12. desember 2019mandag 6. januar 2020
ParaFredag 13. desember 2019mandag 6. januar 2020
Delfin 1Torsdag 12. desember 2019Tirsdag 7. januar 2020
Delfin 2Torsdag 12. desember 2019Tirsdag 7. januar 2020
HaiSøndag 15. desember 2019mandag 6. januar 2020
E2-partietFredag 13. desember 2019mandag 6. januar 2020
E1-partietSøndag 15. desember 2019mandag 6. januar 2020
D-partietTirsdag 17. desember (kan trene i julen)mandag 6. januar 2020
C-partietTrener gjennom julen, se mer info i tabell under.
B-partietTrener gjennom julen, se mer info i tabell under.
A-partietTrener gjennom julen, se mer info i tabell under.


Oppsett for trening i julen:

DatoDagTidspunktSvømmingBasistreningParti
21.desLørdag07.00-11.0007.00-09.3010.00-11.00A/B/C
22.desSøndag09.30-12.0010.00-12.0009.30-09.55A/B
23.desMandag07.00-10.0007.30-10.0007.00-07.25A/B/C
24.desTirsdagFri
25.desOnsdagFri
26.desTorsdagFri
27.desFredag08.00-10.3508.35-10.3508.00- 08.30A/B
27.desFredag16.00-18.3516.00-18.0018.05-18.35A/B/C/D
28.desLørdag08.00-10.3508.35-10.3508.00-08.30A/B
28.desLørdag15.45-18.0016.00-18.0015.45-16.00A/B/C/D
29.desSøndag08.00-11.0008.30-11.0008.00-08.25A/B/C
30.desMandag08.00-10.3508.35-10.3508.00-08.30A/B
30.desMandag15.45-18.0016.00-18.0015.45-16.00A/B/C/D
31.desTirsdag08.00-12.0008.15-12.0008.00-08.15A/B/C/D/E
01.janOnsdagFri
02.janTorsdag07.00-09.0007.00-09.00 A/B/C
02.janTorsdag16.00-19.0016.00-18.0018.05-19.00A/B/C
03.janFredag07.00-10.0007.30-10.0007.00-07.25A/B/C
04.janLørdag07.00-11.0007.00-09.3010.00-11.00A/B/C
05.janSøndagFri
06.janMandagOppstart vanlig treningsuke alle partier

Tweeter button Facebook button